دانلود ASCOMP PDF Imager Pro – نرم افزار تبدیل صفحات فایل PDF به عکس | ایران کرونتدانلود ASCOMP PDF Imager Pro – نرم افزار تبدیل صفحات فایل PDF به عکس

دانلود ASCOMP PDF Imager Professional

نرم افزار تبدیل صفحات فایل PDF به عکس

 

ASCOMP PDF Imager یک نرم افزار جدید و قدرتمند و کاربرپسند و بدون دردسر برای تبدیل یک یا چند صفحه پی دی اف به فایل های گرافیکی در عرض چند ثانیه می باشد و اگر نیاز دارید تا فایل های پی دی اف خودتان را به مجموعه تصاویر گرافیکی تبدیل و آنها را در برنامه هایی نظیر پاینت و فتوشاپ ویرایش نمایید ، قطعا این برنامه گزینه خوبی بوده که می تواند به شما در این زمینه کمک نماید. این ابزار که به یک رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسندی مجهز بوده و این قابلیت را دارد تا فایل ها و صفحات پی دی اف را فراخوانی نموده و در فرمت فایل تصویری خروجی گرفته شود. به راحتی بارگیری اسناد را شروع نموده و عملیات کشیدن و رها کردن نیز در آن پشتیبانی نمی شود و باید به صورت دستی فایل پی دی اف را درون برنامه وارد ساخت.

شما با این برنامه می توانید یک فایل حفاظت شده با رمز عبور را انتخاب نموده و به شرطی که قبل از بارگذاری رمز عبور صحیح را وارد نمایید ، در پنجره اصلی واقع در برنامه همه ویژگی ها به صورت منظم سازماندهی شده و به وضوح توضیح داده شده است. به راحتی پی دی اف انتخاب شده را پیش نمایش نموده و به محض انتخاب سند منبع ، می توانید بلافاصله صفحات آن را پیش نمایش نموده و مواردی که می خواهید به تصاویر تبدیل شوند را انتخاب نمایید. بسته به نیاز خود ، می توانید همه صفحات موجود یا فقط صفحه فعلی را پردازش کنید. چندین فرمت هدف برای انتخاب وجود دارد ، یعنی PNG ، BMP ، JPEG ، EPS ، GIF و TIFF ، و نیازی به تنظیمات اضافی ندارد.

 

ویژگی های نرم افزار ASCOMP PDF Imager :

– سازماندهی و مدیریت فایل های pdf

– امکان پیش نمایش فایل های پی دی اف قبل از تبدیل به عکس

–قابلیت تبدیل سندهای پی دی اف به فایل های تصویری قابل ویرایش در فتوشاپ

– پشتیبانی از فرمت تصاویر مختلفی نظیر PNG ، BMP ، JPEG ، EPS ، GIF و TIFF

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

اطلاعات دانلود:

نام: دانلود ASCOMP PDF Imager 1.00 Professional – نرم افزار تبدیل صفحات فایل PDF به عکس

پسورد:
www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود: