دانلود SQL Backup Master x64 – نرم افزار پشتیبان‌گیری از پایگاه داده SQL Server | ایران کرونتدانلود SQL Backup Master x64 – نرم افزار پشتیبان‌گیری از پایگاه داده SQL Server

دانلود SQL Backup Master Enterprise Edition x64

نرم افزار پشتیبان‌گیری از پایگاه داده SQL Server

 

SQL Backup Master یکی از بهترین برنامه های پشتیبان گیری از پایگاه داده SQL در مکان های مختلف می باشد که از پارامترهای فشرده سازی ، اعلانات و رمزگذاری پشتیبانی می کند ، این یک برنامه عالی که به طور خاص به شما کمک می کند در عملیت پشتیبان گیری از پایگاه داده در مکان های مختلف همانند پوشه محلی یا شبکه ، سرورهای FTP یا دراپ باکس استفاده شوند. دارای طرح بصری عالی با مجموعه پارامترهای مفید برای پشتیبان گیری از پایگاه داده های مهم بوده و با ویژگی های مختلف و رابط کاربری تمیزی می باشد. دارای قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی و چندین ابزار اضافی برای انجام عملیات می باشد.

در این مطلب از سایت دانلود سافت ور نرم افزاری را تحت عنوان SQL Backup Master به شما این امکان را می دهد که با انتخاب سرور SQL از یک پایگاه داده جدید نسخه پشتیبان تهیه کنید (می توانید با استفاده از پارامترهای احراز هویت ویندوزتان یا با حساب سرور اس کیو ال متصل شوید ) علاوه بر این می توانید با اتصال به SQL آنها را آزمایش نموده و داده های پشتیبان را در سرورهای اف تی پی ، دراپ باکس و پوشه محلی و شبکه ها بارگذاری نمایید. همچنین می توانید نام کاربری و رمز عبور را برای اتصال به مکان های شبکه از راه دور مشخص کنید. این نرم افزار مجهز به امکاناتی است که کاربر را قادر می‌سازد تا بتواند به صورت خودکار و زمان‌بندی شده از دیتابیس نسخه پشتیبان بگیرد و آدرس ذخیره‌سازی آن را نیز از بین فضاهای ابری، اف‌تی‌پی سرور، هارد (لوکال) و… انتخاب کند.

 

ویژگی های نرم افزار SQL Backup Master :

– امکان تهیه بکاپ کامل، تازه‌ترین تغییرات و لاگ ترنزکشن‌ها

– امکان زمان‌بندی حرفه‌ای و دقیق اجرای فرآیند بکاپ‌گیری

– دارا بودن سیستم اراسل ایمیل یادآور در صورت اتمام بکاپ

– امکان بکاپ گرفتن در هارد درایو، شبکه، فضاهای ابری و یا سرورهای FTP/SFTP/FTPS

– فشرده‌سازی و رمزنگاری بکاپ‌ها

– مدیریت خودکار بکاپ‌های حجیم بسته به تاریخ و ساعت

– دارای رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

اطلاعات دانلود:

نام: دانلود SQL Backup Master 5.0.472 Enterprise Edition x64 – نرم افزار پشتیبان‌گیری از پایگاه داده SQL Server

پسورد:
www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود: