دانلود Defender Exclusion Tool – جلوگیری از حذف کرک و پچ نرم افزارها | ایران کرونتدانلود Defender Exclusion Tool

دانلود Defender Exclusion Tool

جلوگیری از حذف کرک و پچ نرم افزارها توسط آنتی ویروس

 

Defender Exclusion Tool یک برنامه جدید و قابل حمل برای از بین بردن مشکلات ناشی از برخی برنامه های آنتی ویروس در حذف فایل های کرک و پچ برنامه ها در زمان اسکن می باشد. در زمان استفاده از هر برنامه آنتی ویروس ، بسیاری از مسائل به صورت بالقوه می تواند به وجود بیاید. اعم از Microsoft Security Essentials, Windows Defender یا هر برنامه شخص ثالثی که گاهی اوقات می توانند فایل ها و پوشه های خاصی را به طور مخرب تحت تاثیر قرار دهند. در این بخش از سایت نرم افزاری را قرار داده ایم که به گونه ای طراحی شده تا بتواند با افزودن فایل ها و پوشه ها به لیستی از موارد استثنایی در حل حذف شدن کرک ها کمک نماید. برنامه از طریق رابط کابری گرافیکی یا از طریق خط فرمان قابل انجام است.

در این مطلب از سایت دانلود سافت ور برنامه ای کم حجم و کاملا ساده را برای شما عزیزان آماده نموده ایم که پس از نصب این برنامه به سادگی قابلیت اجرا دارد و امکان افزودن فایل های مورد نظر را نیز به آن خواهید داشت. شما می‌توانید از حذف شدن خودکار کرک و پچ‌های نرم افزاری توسط آنتی‌ویروس سیستم جلوگیری کنید. این نرم افزار در واقع یک لیست سفید از فایل‌ها و فولدرهای حساس را تهیه می‌کند تا شما بتوانید اطلاعات مورد نظر خود را در آن درج کنید. بدین ترتیب، دیگر آنتی‌ویروس‌ها قادر به اسکن و یا حذف خودکار این فایل‌ها نخواهند بود. هم اکنون می توانید نرم افزار Defender Exclusion Tool را با لینک مستقیم از سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار Defender Exclusion Tool :

– پشتیبانی از خط فرمان و محیط گرافیکی

– رابط کاربری جذاب و زیبا

– قابلیت کشیدن و رها ساختن فایل در محیط برنامه

– جلوگیری از حذف کرک و پچ های نرم افزارها

– قرار دادن فایل ها درون برنامه برای جلوگیری از حذف توسط آنتی ویروس ها و فایروال ها

– سازگاری با Occasionally Microsoft Security Essentials / Windows Defender

– قابلیت تهیه لیست سفید برای فولدرها و فایل های مهم سیستم

 

اطلاعات دانلود:

نام: دانلود Defender Exclusion Tool 1.3 – جلوگیری از حذف کرک و پچ نرم افزارها توسط آنتی ویروس

پسورد:
www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود:

برچسب ها:

آخرین نسخه Defender Exclusion Tool , برنامه Defender Exclusion Tool , جلوگیری از حذف کرک , جلوگیری از حذف کرک توسط nod32 , جلوگیری از حذف کرک در ویندوز 10 , دانلود Defender Exclusion Tool , دانلود برنامه Defender Exclusion Tool , دانلود نرم افزار Defender Exclusion Tool , دانلود نرم افزار Defender Exclusion Tool برای ویندوز 11 , نرم افزار Defender Exclusion Tool , نرم افزار جلوگیری از حذف کرک