دانلود Red Gate SQL Data Generator – تولید دیتا در پایگاه داده SQL Server | ایران کرونتدانلود Red Gate SQL Data Generator – تولید دیتا در پایگاه داده SQL Server

دانلود Red Gate SQL Data Generator

برنامه تولید دیتا در پایگاه داده SQL Server

 

Red Gate SQL Data Generator یکی از برنامه ای جدید برای تولید دیتای شبیه به واقعی برای پایگاه داده sql سرور می باشد و این ابزار می تواند دیتای واقعی و سریع را برای پایگاه داده ایجاد و درون ریزی نماید. یکی از برنامه های تولید کننده داده های آزمایشی برای پایگاه های داده MS SQL Server می باشد. شما می توانید با یک کلیک داده ها را تولید نموده و داده ها و اطلاعات واقعی را بر مبنای ستون و جدول ایجاد نمایید و حتی در صورت تماس امکان سفارشی سازی آنها را دارید. این ابزار می تواند وقت های خسته کننده شما را حذف نماید و از اس کیو ال سرور 2008 و 2012 به طور کامل پشتیبانی می کند. به راحتی پایگاه داده های دستی را با یک کلیک جایگزین می کند.

این نرم افزار علاوه بر توسعه برنامه های جدید ، آزمایش ظرفیت پایگاه داده و تعیین نیازهای سرور آینده و نمایش محصولات به مشتریان بدون آشکارسازی داده های حساس را آسان می کند. اما این فقط در مورد سرعت نیست. همچنین در مورد داده های با کیفیت نیز صدق می کند. با در نظر گرفتن خودکار نام جداول و ستون ها ، همراه با طول میدان و هرگونه محدودیت موجود ، داده های آزمایشی واقع بینانه ای ایجاد می کند. اگر می خواهید پایگاه داده خود را به یک سرویس گیرنده نشان دهید یا پایگاه داده تولیدی خود را توسعه دهید ، این برنامه می تواند به سرعت داده های واقعی را با داده های دیگر آزمایشی جایگزین کند ، به طوری که احتمالاً مردم حتی متوجه تغییر شما نیز نشوند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار Red Gate SQL Data Generator  :

– قابلیت ایجاد داده هایی که کاملا با طرح پایگاه داده شما مطابقت دارند

– دارای رابط کاربری بصری و با استفاده آسان

– بیش از 60 ژنراتور داخلی با گزینه های پیکربندی معقول

– تولید داده بسیار سریع با استفاده از ویژگی درج کپی انبوه

– پشتیبانی از انواع داده های SQL Server 2000 ، 2005 و 2008 از جمله انواع CLR

– پشتیبانی از خط فرمان برای تولید خودکار داده

 

اطلاعات دانلود:

نام: دانلود Red Gate SQL Data Generator 4.4.3.3055 – تولید دیتا در پایگاه داده SQL Server

پسورد:
www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود: